Meistmis ja kes on mySKIN?
Me oleme kaks Saaremaalt pärit noort naist, kes kasvatavad kodus pisibeebisi. Soovime tuua päikest killuke lähemale kõigile, kes hoolivad kaunist jumest läbi aasta. Kõik mySKIN tooted on naturaalsed, vegan ning sobilikud kasutamiseks ka rasedatele. Killuke rõõmu kõigile.

Kõik meie toodete koostisosad on välja valitud tõelise hoolega, mis oleksid ülimalt nahasõbralikud ja looduslikud. 

Meie tooted on orgaanilised, julmuse vabad ning ei sisalda sünteetilisi aineid!

mySKIN pakub ainulaadset luksuslikku päevituskogemust, mis valgustab Sinu sisemist ilu ja enesekindlust!

Kus tuli idee luua oma kosmeetika bränd? 
Oleme aastaid tellinud ja otsinud endale sobivaid tooteid, mis oleksid naturaalsed ja nahale sõbralikud ning ohutud ka rasedatele. Raseduse ajal oli just soov leida tooteid, mis on ohutud nii emale, kui ka lapsele. 

Paraku tooted, mis oleksid sobilikud on meie väikesest Eestist kaugel ning tarned pikad. Miks ei võiks olla midagi sellist kohe olemas olla, nii et tellin ja on paari päevaga käes? Eriline igatsus oli just orgaanilste päevitusgeelide järgi ning nii saidki kokku vajadus ja visioon, sai loodud bränd mySKIN Looduskosmeetika, mis keskendub 100% Sinu nahale, on loodusliku päritoluga ning on julmusevabad ehk meie tooteid ei katsetata loomadel!

Meeskond
Meie meeskond koosneb kahest õest, veel täpsemalt, oleme kaksikud, Saaremaalt. Kodus kasvatame oma pisikesi pesamune ning oma teist suurt beebit mySKIN. 

Oleme pühendunud kvaliteedile, mis puudutab nii tooteid, kui ka meie kallite klientide teenindamist. Lubades, et me anname endast 101%, et jääksid meie teenusega rahule, alustades hetkest, mil meie kodulehele satud ja lõpetades hetkest, mil saad nautida meie kauneid tooteid. mySKIN on Meie hing ja süda! 

Lubame, et meie tooted on:
  • 100% julmusevabad - ei poolda loomkatseid;
  • Täiesti looduslik - meie tooted on valmistatud vaid looduslikest koostisosadest ning ei sisalda sünteelisi aineid. 
  • Kõik meie tooted on sobilikud ka veganitele kasutamiseks.
  • Sobivad kõikidele nahatüüpidele k.a õrna nahaga inimesed
Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset ja usaldusväärset teenust, kus iga Su soov ja mure saab ära kuulatud. Ikka selleks, et Sa jääksid nii toodete, kui ka teenusega rahule, naeratus näol! :) 

Jälgi meid kindlasti ka sotsiaalmeedias, et osa saada meie parimatest kampaaniatest ja nippidest! 
Instagram: Horéle Moné
Facebook:  Horéle Moné  


Alati Sinuga
mySKIN meeskond
Gabriele ja Helene